Old Town Colourful Apartment By Bookinghost

  • 38 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Old Town Colourful Apartment By Bookinghost Warsaw розташовані в межах 8 хвилин ходьби від Мультимедійного парку фонтанів. Максимальне розміщення в апартаментах - 4 гостей.

Апартаменти оснащені ванною кімнатою, в якій є фен і рушники. Крім того, є окремий туалет і пральна машина.

Гості, які зупиняються в цьому помешканні, можуть скористатися зручностями для самостійного приготування їжі, такими як мінікухня, обідня зона.

Замок Острозьких знаходиться на відстані 2 км, а Музей імені Марії Склодовської-Кюрі - досить близько до апартаментів. Замкова площа знаходиться приблизно за 5 хвилин пішки від цього помешкання. Найближчий аеропорт імені Фридерика Шопена знаходиться за 5 км від Old Town Colourful Apartment By Bookinghost, а автовокзал Podzamcze 01 - всього за 5 хвилин ходьби.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Old Town Colourful Apartment By Bookinghost Варшава
Gold Apartment In The Old Town
Ціна лише для моб. пристроїв

Gold Apartment In The Old Town

9.0
Блискуче 73 відгуки
65 м від помешкання
USD 96 USD 86
за ніч
Lumina I 3-Room Apartment I 9 Guests I Coffee Maker I Near The Royal Castle
Ціна лише для моб. пристроїв

Lumina I 3-Room Apartment I 9 Guests I Coffee Maker I Near The Royal Castle

9.1
Блискуче 21 відгук
91 м від помешкання
USD 236 USD 212
за ніч
Old Town & Riverside Brzozowa Apartment By Downtown Apartments
Ціна лише для моб. пристроїв

Old Town & Riverside Brzozowa Apartment By Downtown Apartments

8.7
Відмінно 14 відгуків
96 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    імені Фридерика Шопена
    14 км

    Залізничні вокзали

    Warszawa Gdańska Railway Station
    1.5 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Прибирання приміщень

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Детектори диму
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • ❓
      У Old Town Colourful Apartment By Bookinghost можна розмістити домашніх тварин?
      У Old Town Colourful Apartment By Bookinghost не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть мінікухню з холодильником, кухонним приладдям і скляним посудом.
    • ❓
      Квартира Old Town Colourful Apartment By Bookinghost розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Warszawa Główna розташований на відстані 2 км від квартири Old Town Colourful Apartment By Bookinghost.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    імені Фридерика Шопена
    14 км

    Залізничні вокзали

    Warszawa Gdańska Railway Station
    1.5 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Old Town Colourful Apartment By Bookinghost Варшава

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити